Serwis aparatów fotograficznych, obiektywów
naprawa laptopów - Fotokomp we Wrocławiu

 

Witamy w serwisie Fotokomp!

 

W przypadku aparatów fotograficznych specjalizujemy się w naprawach takich marek, jak Canon, Nikon, Sony, Samsung, Panasonic, Leica, Fuji, Olympus.

Oprócz naprawy samych aparatów specjalizujemy się także w serwisowaniu profesjonalnych obiektywów, lamp błyskowych  oraz Gimbali.

W przypadku laptopów i komputerów stacjonarnych specjalizujemy się w naprawach takich marek, jak Acer, Asus, Toshiba, Apple, Hp, Dell, Sony Vaio, Lenovo, Proces diagnozy naprawy laptopów zawsze rozpoczynamy od sprawdzenia tego, co działa.

Testujemy dysk twardy, pamięć RAM, procesor, matryce i inne elementy, podłączając je do testowych komputerów.

Najczęściej serwisowane marki sprzętu : Nikon, Canon, Sigma, Canon, Sony, Tamron, Panasonic, Laica, Naprawa aparatów fotograficznych Sony we Wrocławiu Naprawa profesjonalnych aparatów wymaga obecności w warsztacie zaawansowanych technologicznie narzędzi i sprzętu, które zapewniają dokładną diagnozę usterek i ich profesjonalną eliminację. Pracownicy serwisu muszą mieć odpowiednie kwalifikacje i mieć dostęp do pełnej gamy komponentów, Nasz główny technik jest specjalistą po 9 letnim stażu w autoryzowanym serwisie Sony.

Nasz Serwis naprawia lustrzanki i bez lusterkowce Sony, Nikon, Canon. Preferujemy możliwość wykonywania operacji naprawczych na poziomie komponentu. Bez względu na rodzaj sprzętu fotograficznego i jaki element urządzenia wymaga naprawy, wyeliminujemy wszelkie usterki urządzenia.

Nikon D5100 D5200, D5300  Błąd, ponownie naciśnij spust migawki

Objawy, sposób naprawy
Aparat wyświetla komunikat „Błąd, ponownie naciśnij spust migawki”. Niemożliwe jest wykonywanie zdjęć lub wykonywane zdjęcia są niemal w całości czarne.

 

FOTOKOMP

Serwis aparatów fotograficznych, obiektywów, gimbali, laptopów i Komputerów PC

Serwis aparatów i obiektywów

Dla użytkownika usterka aparatu z reguły wygląda tak samo. „aparat nie działa tak jak wcześniej” - oto opis problemu z jakim najczęściej się spotykamy. Dla nas, pasjonatów techniki komputerowej, istnieje wiele niuansów takiego stwierdzenia. Oprócz tego identyczne objawy uszkodzeń w różnych modelach mogą być spowodowane przez zupełnie inne czynniki.

Naprawa komputerów

Komputery różniące się markami oraz modelami często mają również innego rodzaju wymagania pod względem zarówno umiejętności technicznych jak i manualnych. Naprawa laptopów marki Apple, biznesowych serii Sony Vaio, Dell, HP bądź Lenovo są zdecydowanie bardziej wymagające, niż naprawa prostszych modeli firm Acer, Asus, Fujitsu Siemens, Toshiba czy Samsung.

Nasze usługi:

  • Naprawa/wymiana gniazda zasilania
  • Naprawa płyty głównej (układu zasilania, ładowania...)
  • Czyszczenie, konserwacja układu chłodzenia
  • Wymiana zbitej matrycy LCD
  • Wymiana uszkodzonego dysku twardego
  • Instalacja systemu operacyjnego
  • Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku
  • Wymiana wyłamanych zawiasów, pękniętej obudowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

SERWISUJEMY WSZYSTKIE MODELE LAPTOPÓW

Kliknij na logo, aby poznać najczęstsze usterki, a także listę modeli z którymi mieliśmy do czynienia.

medion.png
msi.png
maxdata.png
lg.png
lenovo.png
nec.png
packard.png
toshiba.png
sony.png
samsung.png
panasonic.png
ibm.png
hp.png
benq.png
california.png
asus.png
aristo.png
apple.png
compal.png
compaq.png
gericom.png
gateway.png
fujitsu.png
dell.png
acer.png